Üç Kuruş bu akşam ekranlarda! Efe, Leyla’ya evlenme teklifi ediyor!

Ailesini korumak için mücadele veren Kartal’ın, adamlarla çatıştığı anlar nefes keserken yeni bölümün büyük sürprizi de tanıtımda izleyiciyle buluşuyor. Baybars’ın büyük oğlu Kılıç’ın dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden büyük bir heyecan bekleniyor. Kılıç Hicaz karakterini Necip Memili canlandıracak ve oyuncunun hikayeye güç katması bekleniyor. Yeni bölüm bu nedenle de birçok dizi hayranı tarafından merakla bekleniyor.

Üç Kuruş bu akşam ekranlarda! Efe, Leyla'ya evlenme teklifi ediyor!

‘ÜÇ KURUŞ’UN 20. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Kartal oğluna ve Bahar’a kavuşmanın heyecanını tam yaşayamadan, beklenmedik bir saldırı mutluluğuna gölge düşürür. Ateş’i ve Bahar’ı kaybetme korkusuyla deliren Kartal, intikam almak için harekete geçer. Çetin saldırıyı yapanın kim olduğunu öğrendiğinde Kartal’dan bir ricada bulunur. Kartal’ın yaşadığı saldırı Efe’yi de derinden etkiler.

Üç Kuruş bu akşam ekranlarda! Efe, Leyla'ya evlenme teklifi ediyor!

Sevdiği kadını kaybetme korkusuyla Leyla’ya gelen Efe, bu defa çok daha cesur davranır. Şahin, Azade’nin arkasından çevirdiği plan sonucunda onunla yüzleşir ama Azade’nin bile tahmin etmeyeceği bir planı devreye sokar. Kartal, Efe ve Çetin, Baybars’a büyük bir darbe indirmek için hazırlanırken hiç beklemedikleri biri onlara yardım eder. Baybars ise uğradığı hezimetlerin altından kalkabilmek için en ciddi hamlesini yapar ve oyunu tamamen değiştirecek bir adım atar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir