Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı bu akşam ekranlarda! Kim kazanırsa ada onun olacak!

TRT1 ekranlarında merakla beklenen Barbaroslar dizisinin 25. bölümü 31 Mart perşembe akşamı saat 20.00’da izleyicilerle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ele geçirdikleri kutsal eşyalar karşılığında Oruç ve Antuan’ı kurtarmaya hazırlanan Hızır ve leventler büyük bir tuzağa düşürülerek Şahbaz’ın içlerine yerleştirdiği hain askerler tarafından saldırıya uğramışlardı. Bu saldırıda ağır yaralanan Oruç ve Hızır kardeşler içine düştükleri cendereyi atlatarak kavuşabilecekler midir?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı bu akşam ekranlarda! Kim kazanırsa ada onun olacak!

Şahbaz’ın hainliği aşikar olacak mıdır? Mesih Paşa’nın emriyle Şahbaz’ı subaşı vazifesine getirmek zorunda kalan ve bilmeden ağabeylerinin suikasta uğramasına ön ayak olan İlyas ne yapacaktır? Oruç ile İlyas arasında nasıl bir yüzleşme gerçekleşecektir? Oruç Reis, İlyas’ı gaflete sürükleyen Mesih Paşa’ya karşı ne yapacaktır?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı bu akşam ekranlarda! Kim kazanırsa ada onun olacak!

Meryem kendisini ithamlarıyla Hızır üzerinden kışkırtan Şahsenem’e büyük bir tokat atmıştı. Şahsenem Meryem’den intikamını nasıl alacaktır? Isabel büyük bir hasretle yolunu gözlediği Oruç’a nihayet kavuşabilecek midir?

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı bu akşam ekranlarda! Kim kazanırsa ada onun olacak!

Kelemez’e gelen Şehzade Korkud’un kethüdası Hamza Bey, Mesih Paşa ve Hızır’a Venedik ile Osmanlı arasında bir savaş başlamadan Levitha Adası’nın derhal alınması gerektiğini söylemişti. Oruç, Hızır ve leventleri Levitha Adası’nı fethedebilecekler midir? Onları bu yolda bekleyen yeni engeller neler olacaktır?Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir