Fenerbahçe’de Ozan Tufan’ın kadro dışı kalması deprem etkisi yarattı! Eşi hadis-i şerif paylaştı

Mesut Özil ve Ozan Tufan, teknik direktör İsmail Kartal ile yaşadığı “Forma adaleti” tartışması sonrası kadro dışı kaldı. İki futbolcu karar karşısında sessizliğini korurken, Ozan Tufan’ın eşi Rojin Tufan çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

Kadro dışı kararı sonrası Ozan Tufan cephesi sessizliğini bozdu! Hz. Muhammed'in sözünü paylaştıOzan Tufan-Rojin Tufan

ROJİN TUFAN GÖNDERME YAPTI

Rojin Tufan, Instagram adresinden yaptığı paylaşımda, “Haksızlığa uğradığın an Peygamber efendimizin şu sözünü hatırla, ‘Hak etmediğin bir muamele gördüğünde unutma; o kişi senin değerini bilmeden ölmez'” ifadelerini kullandı.

Kadro dışı kalan Ozan tufan cephesinden ilk yorum! Eşi hadis-i şerif paylaştı

OZAN TUFAN VE MESUT ÖZİL NEDEN KADRO DIŞI KALDI?

Takımın bugün yapacağı akşam idmanı öncesinde Samandıra’da gergin anlar yaşandı. Mesut Özil ile Ozan Tufan’ın İsmail Kartal’a sitemi kadro dışı ile sonuçlandı. Sarı-lacivertli forma ile 37 maçta görev alan Mesut Özil, 9 gol atıp 3 asist yaparken, sahada daha fazla kalmak istemesi ve teknik direktör İsmail Kartal’a sitem ipleri gerdi. Edinilen bilgiye göre Mesut Özil hocasına sitemde bulunarak, ‘Sahada daha fazla kalabilirdim. Ben de bu takıma katkı vermeye çalışıyorum’ ifadelerini kullandı. Özil’in ardından Ozan Tufan’ın da sitem etmesi bardağı taşıran son damla oldu. Ozan Tufan’ın, İsmail Kartal’a mücadelelerde görev vermede adaletli olmadığını söylemesi durumu daha da gerdi. Gerçekleştirilen toplantıda sakinliğini koruyan İsmail Kartal, oyunculara yönelik herhangi bir şey söylemezken, konuyu yönetime iletti. Yönetimin yaptığı toplantı sonrasında ise alınan kararla Mesut Özil ile Ozan Tufan’ın kadro dışı kalması kararlaştırıldıBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.