Camdaki Kız 36. bölümüyle dün akşam yayınlandı! Diziye Nalan ve Hayri’nin yakınlaşması damga vurdu!

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaştığı ‘Camdaki Kız’ın 24 Mart akşamı ekranlara gelen son bölümünde Adil’in ölümü, Nalan ve Feride’yi büyük yıkıma uğratırken Feride’den intikam almaya karar veren Cana’nın konağa gelmesi çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı. Dizinin final anında ise yaşadıkları yüzünden bunalıma giren Nalan’ın Hayri ile yakınlaşması ekranlara damga vurdu.

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nalan, babasını kaybetmenin acısıyla baş edemezken bir de Feride’nin katı kurallarını uygulamak zorunda kalır. Feride, Adil’in arkasından Nalan’ın kesinlikle ağlamasını istemez. Nalan, ağlaması halinde Feride’nin de kendini terk edeceğini söyler. Nalan, kendini çok yalnız hisseder. Nalan, babasının ölmeden önce kendisine önemli bir şey söyleyeceğini anlamıştır. Nalan, Feride’ye sesini yükselterek bir cevap vermesi için hesap sorar. Feride, Nalan’ın söylediklerine karşı sert bir tokat atar. Feride, Nalan’a aksini söylese de, Adil’in ölümüyle ilgili kendini suçlar.

Feride’den intikam almaya karar veren Cana, konağa gelir ve bildikleriyle onu tehdit eder. Feride’ye Nalan’ın torunu olduğunu bildiğini söyleyen Cana, hem Feride’yi hem de Nalan’ı çıldırtmayı başarır. Sedat ise Cana’ya hiçbir şekilde engel olamaz. Adil’in ölümüyle yıkılan Nalan, kendini iyice yalnız hisseder. Nalan, kimseden görmediği sevgiyi ve şefkati sadece Hayri’den görür. Zor günler geçiren zavallı Nalan, teselliyi yine Hayri’de bulur. Hayri, Nalan’ı hiçbir zaman yalnız bırakmayacağına söz verir ve sarılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.